Mersin Alçı İşleri | Mersinde Tadilat

Mersin Alçı İşleri

Mersinde oturuyorsanız ve evinizin alçı boya işleri ile ilgili kaliteli,işinde titiz ve iyi işçilik yapacak usta bir ekip arıyorsanız, Yonca Dekorasyon ekibi tam da aradığınız bir ekip. Hızlı, güvenilir, işinde titiz olan dekorasyon ekibine evinizi veya işyerinizin dekorasyonunu en uygun fiyatlarla yaptırmanız mümkün. Ücretsiz keşif ekibi ile dekorasyon yaptıracağınız alanı inceleyip size en uygun malzeme ve en uygun fiyatı verir, İster malzemeli isterseniz de işçilik olarak her türlü inşaat işinizi garantili bir şekilde yapıyorlar.

Bu günkü konumuz olan alçı ve alçı uygulaması ile ilgili size biraz bilgi verelim. Mersinde kalitenin adresi olan Yonca Dekorasyonun iletişim bilgilerini de size verelim. Bir telefon kadar size yakın.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ:

Yonca Dekorasyon

Yusuf Saat (0544-306 72 02) Mersin

 

Alçı nedir ?

Alçı taşı (jips), doğal olarak oluşan ve bileşiminde iki molekül su bulunduran bir kalsiyum sülfat mineralidir. Alçı taşının bünyesinde yarım molekül su kalacak şekilde kızdırılarak suyunun uçurulması ve öğütülmesi ile elde edilen maddelere alçı denir. Alçı binalarda genellikle katıksız alçı sıvası, katıklı alçı sıvası olarak ve kartonpiyer yapımında kullanılır.

Alçı sıva nasıl uygulanır ?